Dla klientów zapewniamy bezpłatne konsultacje z prawnikiem dla osób z problemami komorniczymi lub obciążeniami przekraczającymi ich możliwość dalszego spłacania kredytów i innych zadłużeń.

Konsultacja taka z prawnikiem pozwala klientowi na nowo spojrzeć na swoją sytuację, którą można poprawić a klient nie traci żadnych pieniędzy na wcześniej umówioną konsultacje prawniczą.

Klient może zastanowić się czy opłaci mu się tzw. Upadłość Konsumencka czy spełnia warunki na umorzenie wszyskich zobowiązań, które posiada ale na warunkach dogodnych dla niego, Za wszyskie konsulatacje z prawnikiem dotyczące analizy problemu, pomoc naszą w kompletowaniu dokumentów nie są pobierane żadne opłaty !!!

W przypadku spłełnienia kryteriów na Upałość Konsumencką klienta bądź firmy, oferujemy mu "NOWE ŻYCIE" w które pomoże wyjść z długów i uchroni klienta przed nieuczciwymi windykatorami i komornikami.

Upadłość Konsumencka dla Osób i Firm anuluję cały Twój Dług w bankach, firmach pożyczkowych, instytucjach a także długi które są już u komorników.

Od piwerszego wejścia klienta do naszego biura, proces ogłoszenia upadłoaści w sądzie trwa od 3 do 6 m-cy.

Chcesz przestać myśleć o swoich długach?
Chcesz mieć spokój z wierzycielami i komornikami?
Chcesz zacząć od nowa?
Zadzwoń i umów się na darmowe spotkanie i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić.

Zapraszamy: CHROBRY Centrum Kredytowe Nowy Sącz ul. Lwowska 74a kom. 664 421 719

 

 

 

Home | O firmie | Oferta | Pytania | Kontakt
© CHROBRY Centrum Kredytowe Nowy Sącz. Realizacja: Verakom