Pożyczki gotówkowe bez sprawdzania osoby starającej się o pożyczkę w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) to rodzaj pożyczki pozabankowej.

Pożyczka do 50 000 zł na dowolny cel,
  • okres spłaty pożyczki to 36 miesięcy,
  • bardzo szybkie rozpatrzenie wniosku,
  • szybka wypłata pożyczki na konto klienta,
      Nie Sprawdzamy Zdolności Kredytowej !!!

W ofercie mamy też INNE pożyczki pozabankowe na mniejsze kwoty, klient dobiera sobie kwotę kredytu, jego ratę jak i termin spłaty dogodny do jego możliwości. Staramy się tak dobierać kredyty klientowi, by rata była dla niego odpowiednia. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdego klienta, klient otrzymuje właściwy dla niego kredyt.

Wszystkim którym brakuje gotówki gorąco polecamy Pożyczkę Specjalną, która polega na tym, że klient płaci pożyczkę w miesięcznych ratach. Natomiast przy spłacie wcześniejszej oddaje to co pożyczył bez jakichkolwiek kosztów prowizji. Jest to absolutny HIT !!!

Zapraszamy: Tobie także pomożemy wybrać najtańszy dla Ciebie kredyt !!!

 

 

Home | O firmie | Oferta | Pytania | Kontakt
© CENTRUM KREDYTOWE Nowy Sącz. Realizacja: Verakom
RRSO 18,15% Maksymalna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi 19,55%. Minimalny okres kredytowania: 3 miesiące. Maksymalny okres kredytowania: 10 lat. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 18,15%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 8330 zł, całkowita kwota do zapłaty: 10 532,36 zł, oprocentowanie nominalne: 5%, całkowity koszt kredytu: 2202,36 zł (w tym opłata przygotowawcza: 1470,00 zł (15%), odsetki: 732,36 zł), 34 równe, miesięczne raty w wysokości 309,78 zł – przykład reprezentatywny. Pożyczkę po okazaniu wyciągu z ROR mogą otrzymać osoby uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę (regularne wpływy za ostatnie 6 miesięcy) lub emeryturę (za 1 miesiąc). Pożyczka na deklarację o dochodach dotyczy wybranych źródeł uzyskiwania dochodu, np. umowy o pracę, emerytury i renty. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa wg stanu na 20.12.2016 r. Szczegóły oferty u agenta współpracującego z Alior Bank S.A.: Centrum Kredytowe. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: 02-232 Warszawa, ul. Łopuszańska 38D, wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000305178, o kapitale zakładowym 1 292 577 630 zł opłaconym w całości.