CHROBRY Centrum Kredytowe to firma działająca na rynku od 2004 roku i zajmująca się pośrednictwem finansowym. Za cel stawiamy sobie zadowolenie naszych Klientów, dlatego zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby Klienta i jego wymagania. Dzięki współpracy z wieloma cennymi bankami i grupami pośrednictwa możemy przedstawić bogatą i zróżnicowaną ofertę kredytową i innych usług finansowych.

Zajmujemy się też Trudnymi Kredytami Bankowymi !!! Nasz doradca przeprowadza klienta przez proces poprawy złego BiK-u w wyniku dużych przeterminowań przez klienta kredytów, pożyczek i innych zaległości u klienta a nawet spłaconego komornika.
Naszym celem jest pozyskanie dla klienta kredytu bankowego czy pożyczki z niską ratą!!!

Zapewniamy pierwszą bezpłatną konsultacje z prawnikiem dla osób z problemami komorniczymi lub obciążeniami przekraczającymi ich możliwość dalszego spłacania kredytów i innych zadłużeń. Konsultacja taka z prawnikiem pozwala klientowi na nowo spojrzeć na swoją sytuację, którą można poprawić a klient nie traci żadnych pieniędzy na wcześniej umówioną konsultacje prawniczą.

W ofercie aktualnie mamy:

Bankowe Kredyty Hipoteczne z atrakcyjnym oprocentowaniem, Kredyty Konsolidacyjne z niską ratą dostosowaną do Twoich możliwości, Kredyty Gotówkowe na oświadczenie z przeznaczeniem na dowolny cel.

Leasing i faktoring oraz kredyty dla firm już od 1-dnia działalności.

W naszej ofercie oprócz kredytów bankowych jest też Bogata Oferta Kredytów Pozabankowych dla Osób i Firm którą dopasowujemy indywidualnie
do potrzeb klienta.

Dla firm mamy szereg propozycji np. pożyczki rozłożone na raty (do 60 m-cy), pożyczki odnawialne alternatywa kredytu kupieckiego,
finasowanie pojedynczych faktur, faktoring spłata faktur i zakup należności od kontrahenta, finasowanie podatków ZUS i US, leasing pojazdów, maszyn, sprzętu i Nowość !!! (skierowana dla klientów którzy złapali zadyszkę płatniczą w związku ze wzrostem rat) spłata zobowiązań leasingowych i zaległości w innej firmie.

Prosimy o kontak telefoniczny: 664 421 719; 18 441 33 05

 
 

 

Home | O firmie | Oferta | Pytania | Kontakt
© CHROBRY Centrum Kredytowe Nowy Sącz. Realizacja: Verakom